+מאמרים נוספים
שלישי, 01 מרס 2016 00:00

 בוא נדבר תכלס, בניית בית הוא פרויקט. וכמו כל הפרויקטים ,יש שלבים שצריך לעבור. לו"זים וטבלאות לבנות, לתכנן ולבצע תכניות, לשכור ולנהל ספקים ועוד ועוד'.

 ובעיקר להחליט הרבה מאוד החלטות ....החלטות ,החלטות ,החלטות...

איזה בעלי מקצוע אני צריך ,מי יהיה הקבלן ,איך שוכרים קבלן ,איך שוכרים עובדים, אילו תכניות צריך, לקחת אדריכל או מעצב , או לעשות זאת לבד...בקיצור הרבה מאוד החלטות.

בניית בית ממכולות הוא גם כן פרויקט , פרויקט לכל דבר ועניין . היופי והנכונות בבחירה זו של בניית בית העשוי ממכולות ,שהשלבים הרבה יותר קצרים, יעילים והכי חשוב הרבה יותר זולים בזמן ובכסף. והשלבים, השלבים הרבה יותר ברורים.

 

רביעי, 24 פברואר 2016 00:00

 הרשת גוהה בפוסטים על בנייה ממכולות ,ועם הגאות מגיעות גם השאלות והתהיות אז הינה כמה תשובות לשאלות נפוצות:

  1. האם ניתן להעמיד בית על שטח חקלאי ?

תשובה : כן ולא – בהגדרה שטח חקלאי ייעודו חקלאות. לכן על פי הגדרה אין אפשרות להציב מבנה ששימושו למגורי קבע ,במקרים מסוימים יתאפשר להציב מבנה ארעי או מחסן לשימוש בעלי המקצוע בשטח. ישנם שטחים חקלאים בהם יש אופציה עתידית ליעוד מגורים, כלומר הפשרת קרקע ,אך לרוב קרקע כזו עלותה גבוה בהרבה ולכן אם המטרה היא להוזיל עלויות בבניה זו אינה עונה על הבקשה .

רביעי, 24 פברואר 2016 00:00

 המתכת ממנה עשויה מכולה אינה מבודדת כידוע ,מטרת הבידוד בכל שיטת בניה ,היא להגיע לרמת נוחות מקסימלית ונשלטת פנימית ,שתאפשר תנאי מחייה אידיאלים גם בתנאי חום וגם בתנאי קור.

אי בידוד מבנה המכולה, יגרום לטמפ' קיצוניות בכל מזג אוויר. קר מאוד בחורף ,וחם מאוד בקיץ.

למרות שהמכולה מבנה יפיפה בני עצמו ,ויש שיתפתו להשאיר את הפאות חשופות ,

צור קשר קטן

לייעוץ חינם השאירו פרטים

אנא מלא בבקשה שם

אנא מלא בבקשה מייל

אנא מלא בבקשה נושא

אנא מלא בבקשה הודעה


Invalid Input